حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کانن اروپا برای تحقق SDG از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شد!

کانن اروپا برای تحقق SDG از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شد!

برنامه کانن اروپا توسط U.N. (سازمان ملل) برای کمک به تحقق اهداف توسعه پایدار ( SDG )خود به رسمیت شناخته شد.

اهداف توسعه پایدار مجموعه ای از ۱۷ اهداف جهانی است که توسط مجمع عمومی سازمان ملل تعیین شده است. SDGs بخشی از قطعنامه ۷۰/۱ مجمع عمومی سازمان ملل متحد است و به “برنامه ۲۰۳۰” شناخته می شود.  

کانن اروپا برای تحقق SDG از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شد!

 

برنامه ی جوانان کانن اروپا Canon Europe Ltd  مشارکت کنندگان را تشویق می کند تا داستان های عکاسی را که از  اهداف سازمان ملل متحد (SDGs) پشتیبانی می کند، تعریف کنند. این تعهد قوی و همییشگی  شرکت کانن  برای ایجاد تأثیر مثبتی بر جامعه و سیاره ماست.

همایش  رهبران ۲۰۱۸ SDG در ۲۳ سپتامبر با هدف جمع آوری رهبران از بخش های گوناگون، تشویق حمایت کنندگان بخاطر پیشرفت های قابل توجه و همچنین اقدامات جدید دراین راستا برگزار گردید. کانن در میان هشت شرکت به دلیل حمایت قوی خود از SDG دعوت شده است.

کانن اروپا برای تحقق SDG از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شد!

این رویداد با میزانی H.E برگزار شد. نانا ادو دنکوا آکوفو ادو، رئیس جمهور غنا، و H.E. ارنا سولبرگ، نخست وزیر نروژ، با ریچارد کورتیس، تهیه کننده فیلم، به عنوان مجریان مراسم  انتخاب شدند.

 همچنین در این رویداد، چهره های برجسته ای مانند دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو گوترز، معاون وزیر امور خارجه آمنه محمد و کالیفرنیا گری جری براون حضور داشتند.

اهداف توسعه پایدار U.N. شامل ۱۷ هدف، از جمله ارتقاء برابری جنسیتی و پایان دادن به گرسنگی است. برنامه جوانان کانن اروپایی که در سال ۲۰۱۵ آغاز شد، به افراد ۱۳ تا ۱۸ ساله فرصت می دهد تا با استفاده از محصولات Canon برای ایجاد تغییرات مثبت در این مناطق، قدرت تصویربرداری خود را نشان دهند. برنامه در ۱۸ کشور فعال است و همچنان در حال توسعه است.

 

فرنوش نیستانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

X