حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

مجموعه نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

مجموعه نوین رسالت به صورت زیرشاخه ای از فروشگاه رسالت، از اواخر سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. در زمستان ۸۶ با تلاش پرسنل هدفدار خود موفق به کسب نمایندگی رسمی فروش ماشینهای اداری کانن در اصفهان شد و  در ادامه با کمک تیم فروش خود توانست عنوان برترین رتبه ی فروش سال را به خود اختصاص دهد.
در سال ۸۹ با توجه به رشد سریع ماشینهای اداری سبک و خانگی ، نیاز به خدمات پس از فروش به شدت احساس می شد ، بنابراین نوین رسالت تصمیم به اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش ماشینهای اداری کانن گرفت که این مهم پس از ماهها تلاش در شهریور ۸۹ تحقق یافت و نمایندگی رسمی ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش ماشینهای اداری کانن در استان اصفهان به این مجموعه تعلق گرفت.
هم اکنون همه محصولات نوین رسالت در سایت موجود می باشد و هر روزه قیمتها و محصولات موجود ، برای سهولت خرید کاربران عزیز به روز می گردد.
مجموعه نوین رسالت احترام به مصرف کننده را همواره سرلوحه فعالیت خود قرارداده است و در تمام این سالها سعی کرده است با عرضه محصولات اوریجینال و اصلی کانن و مواد مصرفی با کیفیت ، رضایت مشتریان خود را حاصل نماید.
ما به شعار” دیکته نا نوشته غلط ندارد ” اعتقاد داریم ، بنابراین ضمن تقدیر و احترام تقاضامندیم ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بهره مند سازید.

مجموعه نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

اطلاعات تماس مجموعه نوین رسالت در صفحه تماس با ما قابل دسترس می باشد.

X