حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

مجموعه نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

مجموعه نوین رسالت به صورت زيرشاخه اي از فروشگاه رسالت، از اواخر سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. در زمستان ۸۶ با تلاش پرسنل هدفدار خود موفق به كسب نمايندگي رسمي فروش ماشينهاي اداري كانن در اصفهان شد و  در ادامه با کمک تیم فروش خود توانست عنوان برترين رتبه ي فروش سال را به خود اختصاص دهد.
در سال ۸۹ با توجه به رشد سريع ماشينهاي اداري سبك و خانگي ، نياز به خدمات پس از فروش به شدت احساس مي شد ، بنابراین نوین رسالت تصميم به اخذ نمايندگي خدمات پس از فروش ماشينهاي اداري كانن گرفت كه اين مهم پس از ماهها تلاش در شهريور ۸۹ تحقق یافت و نمايندگي رسمي ارائه گارانتي و خدمات پس از فروش ماشينهاي اداري كانن در استان اصفهان به این مجموعه تعلق گرفت.
هم اکنون همه محصولات نوین رسالت در سایت موجود می باشد و هر روزه قیمتها و محصولات موجود ، برای سهولت خرید کاربران عزیز به روز می گردد.
مجموعه نوین رسالت احترام به مصرف کننده را همواره سرلوحه فعالیت خود قرارداده است و در تمام این سالها سعی کرده است با عرضه محصولات اوریجینال و اصلی کانن و مواد مصرفی با کیفیت ، رضایت مشتریان خود را حاصل نماید.
ما به شعار” دیکته نا نوشته غلط ندارد ” اعتقاد داریم ، بنابراین ضمن تقدير و احترام تقاضامنديم ما را از انتقادات و پيشنهادات خود بهره مند سازيد.

مجموعه نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان

اطلاعات تماس مجموعه نوین رسالت نمایندگی کانن اصفهان در صفحه تماس با ما قابل دسترس می باشد.

X